Motylki w "Pleciudze"

"Och, babciu, dlaczego masz takie wielkie oczy?" – "Abym cię lepiej mogła widzieć..."

23 listopada dzieci z grupy III „Motylki” wybrały się do Teatru Lalek „Pleciuga” na spektakl teatralny pt. „Czerwony Kapturek”. Historię małej dziewczynki, która dzielnie przemierza ciemny las, by dostarczyć chorej babci koszyk pełen pyszności, zna chyba każdy przedszkolak! Jednak widowisko to zostało przedstawione w przyjazny i humorystyczny dla dzieci sposób. Aktorzy wzbogacili tę bajkę o różnorodne utwory muzyczne przeplatane żwawym tańcem, który wprowadził zarówno dzieci, jak i dorosłych w niesamowity klimat świata dziecięcego, podkreślając przy tym dowcipny charakter oraz dystans wobec baśniowej fantastyki. Wszystkim bardzo się podobało!