Dzień Kundelka

22 października 2021r. nasze przedszkole obchodziło Dzień Kundelka. Z tej okazji dzieci wraz z paniami podczas zajęć miały okazję porozmawiać o miłości do zwierząt, szacunku i okazywaniu pomocy. Przedszkolaki zgłębiły wiadomości na temat wyglądu psa, jego pielęgnacji oraz żywienia. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach dydaktycznych, wesoło bawiły się przy piosenkach o pieskach, uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych. Wysłuchały bajki, której bohaterem była piesek,  wykonywały różnorodne prace plastyczne. Największą atrakcją była jednak wizyta pieska - Bejliego. Bejli zawitał do każdej grupy, każde dziecko mogło  go pogłaskać i obejrzeć jak reaguje na komendy, np. siad, leżeć. Nasze przedszkolaki już wiedzą, że każdy pies - kundelek czy rasowiec - zasługuje na uwagę i miłość.