KINO SFERYCZNE

Dnia 06.11.2020 do naszego przedszkola zawitało długo wyczekiwane Kino Sferyczne. Każda grupa obejrzała seanse oddzielnie, zachowując reżim sanitarny. Młodsze grupy obejrzały seans pt. Jak Księżyc do Słońca w gościnę się udał". Film prezentował bajeczną podróż młodego Księżyca po znakach zodiaku w poszukiwaniu Słońca. Pod malowniczym niebem, na naszego bohatera, czekały niesamowite przygody. Starsze grupy zapoznały się z "Tajemnicą spadających gwiazd", która opowiadała o niedźwiedziu polarnym i pingwinie, którzy podróżowali w kosmosie. Wybrali się na Księżyc, aby poznać bardziej niesamowite zjawiska takie jak meteoryty i spadające gwiazdy. Dzieci były bardzo podekscytowane i zainteresowane seansami i bardzo się wszystkim podobało!