STUDIO TEATRALNE "KTO SIĘ BOI GARGAMELA?"

6 marca w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Kto się boi Gargamela?” w wykonaniu Agencji Artystycznej „Gajewski”. Jednak nie było to zwykłe wydarzenie, ponieważ główne role zagrały dzieci z gr. IV „Mróweczki”, obsadzone w roli Smerfów oraz zaprzyjaźnionego kota Klakiera. Było to przezabawne widowisko, a wspomniani bohaterowie próbowali poradzić sobie ze złym czarem rzuconym przez Gargamela na słońce, które bez przerwy świeciło i powodowało spustoszenie w wiosce Smerfów. Po długich naradach wśród naszych niebieskich przyjaciół, co w tej sytuacji zrobić, nieustraszona i odważna Smerfetka postanowiła wyruszyć do zamku Gargamela, aby odebrać mu jego czarodziejską różdżkę i odwrócić rzucony urok. Wspaniała gra aktorska naszych starszaków wywołała zachwyt i wprawiła całą widownię w fantastyczny nastrój. Nie obyło się oczywiście bez głośnej zabawy i tańców do dobrze znanych każdemu dziecku utworów i piosenek. Atmosfera była fenomenalna i oczywiście gratulujemy debiutu naszym starszakom, którzy zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu!!!