Strona głowna  /  Galeria  /  FESTYN RODZINNY W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM
FESTYN RODZINNY W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM
data dodania: 2019-09-11

Dnia 11 września w naszym ogrodzie odbyła się doroczna impreza. To już kolejny rok z rzędu, gdzie odbył się festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji dla dzieci i rodziców. Główną atrakcją była wspólna zabawa prowadzona przez Agencję Artystyczną Pana K. Gajewskiego o  motywie przewodnim „Jamajka”. Używając naszej wyobraźni wszyscy przenieśliśmy się na egzotyczną wyspę, na której czekały na nas różne przygody! Dzieci wraz ze swoimi rodzicami mieli okazję wykazać się umiejętnościami podczas zorganizowanych zawodów. Przeciąganie liny i kręcenie hula-hop zrobiło furrorę. Oprócz wspólnych tańców odbył się także słodki piknik, gdzie wszyscy mogli skosztować wyśmienitych wypieków i ciast, a także nowości w tym roku - popcornu prosto z naszej popcornowej maszyny!  Tradycją jest już nasz konkurs na „najsmaczniejsze ciasto”, więc rodzice z wraz z dziećmi dokładnie smakowali i bacznie przyglądali się, jakie w tym roku zawitały wypieki na naszym kiermaszowym stole. Teraz czekamy tylko na wyniki ….. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie i zaangażowanie na rzecz przedszkola!!!