WYPIEKANIE PIERNICZKÓW W HOTELU IBIS

Świąteczna wizyta Mróweczek w Hotelu IBIS To to był za dzień… nasze przedszkolaki z grupy IV na długo go zapamiętają!!! A wszystko wydarzyło się przed Świętami Bożego Narodzenia. Mróweczki zostały zaproszone do Hotelu IBIS na warsztaty kulinarne, gdzie z ogromnym zaangażowaniem i zapałem ozdabiały wypieczone pierniczki. Zapach przypraw korzennych unosił się w powietrzu, a dzieci z błyskiem w oku ozdabiały swoje wypieki różnego rodzaju polewami , posypkami i ciągnącymi się lukrami. Oczywiście nie obyło się bez podjadania i oblizywania palcówJ Jednym z przyjemniejszych momentów dla naszych podopiecznych była oczywiście degustacja słodkich pyszności. Lecz to jeszcze nie wszystko z zaplanowanych przez przesympatyczny personel hotelu, bowiem czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka… Po zakończonych warsztatach udaliśmy się do Hotelu Novotel, gdzie Mróweczki brały udział w premierze bajki pt. „Siedem Księżniczek”, w pełnym skupieniu i nieodpartą ciekawością obejrzały przedstawienie, w którym główne role zagrali pracownicy hotelu. To było niesamowite przeżycie i widowisko. Dziękujemy!