ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA BOBOLIN

Dnia 16 i 17 września nasze przedszkolaki jak co roku wybrały się do Bobolina z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka. Dzieci miały okazję spędzić czas na świeżym powietrzu i korzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich atrakcji - zjeżdżalni, trampoliny, drewnianych domków, hulajnogi, deskorolki, czy piłek. Mieliśmy również okazję obejrzeć sztuczki Kajli - psa labradora, zobaczyć dwie psotne wiewiórki, czy pogłaskać kota rasy sfinks. Największą atrakcją, na którą czekały dzieci była jednak przejażdżka na kucyku! Dzieci były tak podekscytowane, że ledwo mogły się doczekać, aż będzie ich kolej :) Zwieńczeniem naszej wycieczki było zajadanie się pieczonymi ziemniaczkami i pieczoną kiełbaską :). Dzieci były zachwycone ogromem atrakcji na wiejskim podwórku i wróćiły do przedszkola z uśmiechem na twarzach.