"Konwalie" występ w Amfiteatrze

8 czerwca dzieci z grupy III „Motylki” i IV „Mróweczki” wzięły udział w XVIII już edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkoli „Święto Konwalii”. Jak co roku, w tym wyjątkowym wydarzeniu nasze przedszkolaki zaprezentowały się rewelacyjnie wykonując bardzo energiczny i złożony układ taneczny do piosenki Witch Doctor - Ooh Eeh Ooh Ah Aah Ting Tang Walla Walla Bing”. Oprócz magnetycznej choreografii, wzrok publiczności przyciągnęły także piękne i barwne stroje, w których nasi tancerze wystąpili na scenie szczecińskiego Amfiteatru. Lecz największym i najważniejszym czynnikiem motywującym nasze przedszkolaki była licznie zgromadzona publiczność nieustanie wspierająca ich podczas występu. Dziękujemy za wspaniały pokaz i zaangażowanie naszych tancerzy!!!