Studio Teatralne "Lustereczka"

10 maja nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne w wykonaniu Dziecięcego Studia Teatralnego „Gajewski” pt. „Lustereczka”. Jednak nie było to zwyczajne przedstawienie, gdyż po porannym castingu zostały główne role przydzielone dzieciom z najstarszej grupy „Mrówki”. Była to pełna różnorodnych zwrotów akcji opowieść o dziewczynce o imieniu Karolinka, którą doktor próbował wyleczyć ze smutku wręczając jej receptę „podróż do Krainy Śmiecholandii”, gdzie mieszkają tylko szczęśliwe dzieci. W rolę Karolinki wcieliła się Dalia, która poradziła sobie na scenie jak profesjonalistka, a publiczność była zachwycona.  Oczywiście w jej podróży i przygodach uczestniczyły lustereczka, czyli koledzy i koleżanki z grupy najstarszej. Podczas oglądania przedstawienia nie zabrakło przerw na wspólne tańczenie i śpiewanie. Wszyscy bawili się doskonale.