Przedstawienie "Balonik i rodzinka Bum Bum"

19 marca nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Balonik i rodzinka Bum Bum”. Lecz nie był to zwykły teatrzyk, jaki dzieci zazwyczaj oglądają, a różnił się znacząco, gdyż głównymi bohaterami były tu… baloniki, a dokładniej cała rodzina balonów– tata Bum Bum, mama Bum Bum, oraz dzieci – Lotek, Lotka. Nietypowa wersja opowiadania bardzo zaintrygowała i zainteresowała wszystkie dzieci, które z zaciekawieniem i lekkim niedowierzaniem przyglądały się postaciom. Oczywiście podczas spektaklu nie zabrakło wspólnych zabaw i konkursów przy ulubionej i głośnej muzyce. Najważniejszym morałem, jaki płynął do dzieci z oglądanego przedstawienia było oczywiście słuszne i niepodważalne stwierdzenie, iż zawsze trzeba słuchać rodziców, gdyż oni bez względu na wszystko chcą dla nas jak najlepiej, troszcząc się o swoje pociechy w każdych sytuacjach i dbają o nasze bezpieczeństwo. Zabawa była naprawdę udana!!!