25 listopada przypada jedno z najsympatyczniejszych uroczystości. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego szczególnego dnia dzieci przybyły do Przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami, które były honorowymi gośćmi. Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania dzieci z historią pluszowego misia oraz przypomnienia najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych. Kolejnym punktem spotkania była prezentacja swojego misia wszystkim uczestnikom zabawy i powitanie się z innymi pluszakami. Po takim wstępie nasze przedszkolaki nie mogły się doczekać, aż zabawa rozpocznie się na dobre. Po chwilach przyjemności nadszedł czas na sprawdzenie wiedzy naszych przedszkolaków w quizie „co wiemy o naszych misiach”, w którym każdy uczestnik otrzymał misiowy dyplom. Ten dzień był pełen wrażeń i niezapomnianych emocji – na pewno powtórzymy go w przyszłym roku.