Wizyta Mikołaja

6 grudnia, w ten wyczekiwany przez dzieci specjalny dzień mikołajkowy nasze przedszkolaki obejrzały zimową opowieść w wykonaniu aktorów ze szczecińskiego teatru La Fayette pt. „Mikołaj Święty wiezie prezenty”. Dzieci z zapartym tchem oglądały przedstawienie, które wprowadziło wszystkich w atmosferę zbliżających się świąt. Wzruszająca historia misia, który zapada w zimowy sen oraz poszukiwania Mikołaja sprawiły, że nasze przedszkolaki bardzo się zaangażowały w cały spektakl. Wspólna zabawa i śpiewanie wszystkich wprawiła w cudowny nastrój. Jednak największą i najbardziej oczekiwaną atrakcją okazał się Mikołaj, który oczywiście przybył do naszego przedszkola z workiem prezentów dla każdego dziecka.