Warsztaty taneczne

9 listopada nasze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach tanecznych zorganizowanych przez High Definition Studio Dance. Pani Daria –instruktorka przeprowadziła z naszymi przedszkolakami profesjonalne zajęcia taneczne oczywiście poprzedzone wcześniej rozgrzewką i różnego rodzaju ruchowymi zabawami. Dzieci pod bacznym okiem naszego gościa, sumiennie i dokładnie starały się odtwarzać taneczne ruchy i elementy prostego układu choreograficznego. Atmosfera przy tym była rewelacyjna, przedszkolaki były bardzo podekscytowane i zafascynowane wydarzeniem, z uśmiechem na twarzach bawiły się i tańczyły przy towarzyszących im rytmach muzycznych. Pani Daria z niezwykłym podejściem do dzieci starała się wzbudzić w przedszkolakach pasję i miłość do tańca, co jak widać - udało jej się znakomicie!