Przedstawienie teatralne "Pchła Szachrajka"

"Chcecie bajki? Oto bajka. Była sobie Pchła Szachrajka..."Co czyniła na tym świecie? Tego z bajki się dowiecie… Takim wstępem rozpoczęło się przedstawienie teatralne w wykonaniu szczecińskiego teatru La Fayette, który przybliżył nam pełną humoru bajkę Jana Brzechwy o figlarnej, zadziornej i pomysłowej pchle. Nasza bohaterka dzięki swoim wrodzonym zdolnościom potrafiła odnaleźć się w każdej sytuacji i poradzić sobie z niejedną opresją. Jak to w bajkach bywa i nawet podstępna pchła musi w końcu zapłacić za swoje psoty. Przygody nieznośnej pchełki z zaciekawieniem śledziły nasze przedszkolaki, zarówno ci najmłodsi, jak i najstarsi. Profesjonalną grę aktorską w naszym teatrzyku dzieci  nagrodziły gromkimi brawami, a morał jaki niesie za sobą „Pchła Szachrajka” zapamiętamy na długo!