Wizyta w gabienecie masażu Bio-Spa

23 października na specjalne zaproszenie dzieci z gr IV „Mróweczki” wybrały się na wizytę do gabinetu masażu Bio-Spa. Niestety tego dnia pogoda nam nie dopisała lecz nabyte przez nas wrażenia w gabinecie szybko wymazały obraz deszczowej aury. Na miejscu przedszkolaki dowiedziały się, co to jest masaż, jakie części ciała poddaje się masażu oraz jakie wykonuje się rodzaje masażu. Dzieci miały okazję dotknąć, a nawet położyć się na specjalnym łóżku przeznaczonym do hawajskiego masażu Lomi, zapoznaliśmy się także z techniką jego wykonywania. Atrakcyjną ciekawostką było poznanie ciepłych aromatycznych olejków zapachowych, które wprowadzają nasze ciało w stan relaksu i odprężenia, a wszystko to przy dźwiękach odpowiedniej muzyki. Podczas naszej wizyty w gabinecie mieliśmy okazję nauczyć się kilku technik masażu i wypróbować go na innej osobie. Niezwykle atrakcyjne dla naszych przedszkolaków okazało się obejrzenie, jak Pani Aleksandra wykonuje masaż. Gdy nasza wizyta dobiegła końca czuliśmy się odprężeni, zrelaksowani i w znakomitych nastrojach. Już do końca dnia pozytywna energia i aura nas nie odpuszczała! To był udany dzień!