Wycieczka na polanę sportową na Głębokim

W połowie października  pogoda zaskoczyła chyba wszystkich. Lato długo nie chciało od nas odejść, a wysokie jak na ten czas temperatury zachęcały do spędzania czasu i zabaw na świeżym powietrzu. Dlatego też nasze starsze grupy „Motylki” i „Mróweczki”, aby skorzystać jeszcze z tak sprzyjających warunków wybrały się na wycieczkę na Głębokie na polanę sportową, aby obserwować zmiany w przyrodzie spowodowane nadchodzącą jesienią. Uradowani i lekko spoceni dotarliśmy do celu, gdzie wszystkie przedszkolaki od razu rzuciły swoje plecaki, aby udać się na zabawę z kolegami i koleżankami. Dodatkową atrakcją był piknik na polanie, każdy mógł zjeść w otoczeniu urokliwej przyrody swoją spakowaną przekąskę. Niestety czas szybko zleciał i po tak cudownie spędzonym popołudniu nadeszła pora powrotu do przedszkola. To był piękny, słoneczny i udany dzień:-)