Festyn Rodzinny w ogrodzie przedszkolnym

W czwartkowe wrześniowe popołudnie nasz ogród przedszkolny tętnił życiem. To już kolejny rok z rzędu, gdzie odbył się festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji dla dzieci i rodziców. Główną atrakcją była wspólna zabawa prowadzona przez Agencję Artystyczną Pana K. Gajewskiego o bardzo ciekawym motywie przewodnim „Picnic Country”. Przez chwilę wszyscy przenieśliśmy się w czasy dzikiego zachodu i wcieliliśmy się w rolę szybkich oraz zwinnych kowboi. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami mieli okazję wykazać się umiejętnościami podczas zorganizowanych zawodów i wyścigów. Było przeciąganie liny, rzuty podkową do celu oraz skoki w workach. Oprócz wspólnego śpiewu i tańców odbył się także słodki piknik, gdzie wszyscy mogli skosztować wyśmienitych wypieków i ciast. Tradycją jest już nasz konkurs na „najsmaczniejsze ciasto”, więc rodzice z wraz z dziećmi dokładnie smakowali i bacznie przyglądali się, jakie w tym roku zawitały wypieki na naszym kiermaszowym stole. Teraz czekamy tylko na wyniki ….. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie i zaangażowanie na rzecz przedszkola!!!